1

Hazine Başkontrolörü Sn Mehmet UYSAL'ın Emeklilik Yemeği

2

Dernek Üyemiz Değerli Üstadımız Sayın Nevzat Şahin İçin Düzenlenen Emeklilik Yemeği

İftar 2019

Derneğimizin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğimiz, 22.05.2019 tarihinde Değerli Üyelerimizin katılımlarıyla Metropolitan Otel'de gerçekleştirilmiştir.

Geleneksel İftar Yemeği

Derneğimizin düzenlemiş olduğu geleneksel iftar yemeğimiz, 06.06.2018 tarihinde Sn. Müsteşar Yardımcılarımız ve Değerli Üyelerimizin katılımlarıyla Ekrem Usta Restourant' ta gerçekleştirilmiştir.

İftar Yemeği

Derneğimiz tarafından geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeğimiz, 09.06.2017 tarihinde Sn. Müsteşarımız Osman ÇELİK ve Sn. Müsteşar Yardımcımız Raci KAYA'nın katılımlarıyla Hacı Abdullah Lokantası'nda gerçekleştirilmiştir.

Derneğimizin 19. Dönem Yönetim Kurulu olarak Sayın Müsteşarımız Osman ÇELİK'e 27.03.2017 tarihinde makamında nezaket ziyaretinde bulunulmuştur.

DSC_0196_edited_edited

Dernek 19'uncu Olağan Genel Kurulu İkinci Toplantısı, 8 Mart 2017 tarihinde Saat 14:00'de, HM Hikmet Esen Toplantı Salonunda yapılmıştır. Yeni yönetim ve denetim kurulu belirlenmiştir.

HAZİNE_HAFTASI

HAZİNE MÜSTEŞARLIĞININ KURULUŞ YILDÖNÜMÜ 27 ARALIK 2016 TARİHİNDE MÜSTEŞARIMIZ SAYIN OSMAN ÇELİK'İN KATKI VE KATILIMIYLARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. HAZİNE MENSUPLARINI, YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE KUTLARIZ.

hd-turk-bayragi-png-5

Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir. ANAYASA, MADDE 2

01c331_dc391f847a104a8aa446b3015f5fbaef
Duyurular

  • Dernek üyelerimizden Hazine Başkontrolörü Sn. Selçuk Erdal GÜNAL Hazine ve Maliye Bakanlığı Teftiş Başkanlığı'na Başkan Yardımcısı Vekili olarak atanmıştır. Üyemizi tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

  • Dernek üyelerimizden Sn. Hakan ERTÜRK Finansal Piyasalar ve Kambiyo Genel Müdürlüğü'ne Genel Müdür Vekili olarak atanmıştır. Üyemizi tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

  • Dernek üyemiz Sayın Ali ÇALIŞKAN’ın bir kız çocuğunun dünyaya gelmiş olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. ÇALIŞKAN çiftini tebrik eder; çocuklarına sağlıklı, mutlu ve uzun bir ömür temenni ederiz.

  • Dernek üyelerimizden Sn. Halil YANIK Kamu Sermayeli Kuruluşlar Genel Müdürlüğü Ulaştırma, Haberleşme ve Sanayi Sektörleri Dairesine Daire Başkan Vekili olarak atanmıştır. Üyemizi tebrik eder, yeni görevinde başarılar dileriz.

  • Derneğimiz üyesi Sn İsmet SALİHOĞLU İMEAK Deniz Ticaret Odası Genel Sekreterliği görevine getirilmişir. Üyemizi tebrik eder yeni görevinde başarılar dileriz.

Ekonomik Veriler
Sunumlar
Resmi Gazete
BİZE ULAŞIN:
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

Teşekkürler!